

Föhnborstel van 45 mm (Zwart/nikkel)
Nikkel Zwart
Ideaal voor halflang of lang haar. Creëer volume en vorm terwijl je stijlt. Met afgeronde borstels voor een comfortabel gevoel op de hoofdhuid, een verzwaard handvat voor meer balans en een geventileerd krulopzetstuk om oververhitting van het haar te voorkomen. Hittebestendig tot 150 °C, voor gebruik met je haardroger.
Vandaag besteld, volgende dag geleverd*
€29,00
Zwart / Nikkel
Kleur kiezen (2) -
Vergelijkbare accessoires
-
Peddelborstel ontworpen door Dyson
Voor middellang tot lang haar. De Dyson ronde borstel met luchtgaten is ontworpen om uw haar volume te geven en in model te brengen bij het stylen. De borstel heeft ronde borstelharen voor comfort, een verzwaarde handgreep voor een goede grip en een opzetstuk met luchtgaten voor een gelijkmatige warmteverdeling.
-
Dyson Föhnborstel van 35 mm
Voor kort tot middellang haar. De Dyson ronde borstel met luchtgaten is ontworpen om uw haar volume te geven en in model te brengen bij het stylen. De borstel heeft ronde borstelharen voor comfort, een verzwaarde handgreep voor een goede grip en een opzetstuk met luchtgaten voor een gelijkmatige warmteverdeling.
-
Klittenkam ontworpen door Dyson
Ontworpen met brede, gladde tanden om gemakkelijk door nat of droog haar te glijden en het met zo weinig mogelijk wrijving te ontklitten.
-
Föhnborstel (35mm)
Föhnborstel (35mm)
Onderdeelnr. 971053-01
Ontworpen om het haar tijdens het stylen volume te geven en in model te brengen
€29,00
Koop rechtstreeks op Dyson.nl